90 dní na vyskúšanie matraca

V Zdriemnisi veríme, že výber správneho matraca by mal byť príjemný a jednoduchý zážitok bez zbytočného stresu či komplikácii. Avšak preplnené obchody, nekonečné showroomy, stovky matracov a desať minútové ležanie v neprirodzenej polohe na každom z nich, má od príjemného a komfortného zážitku veľmi ďaleko.

Z našich skúseností vieme, že najlepšie miesto na testovanie matracov je vaša spálňa, pretože nič nenahradí pohodlie domova a vlastného pyžama. Preto v našom e-shope Zdriemnisi.sk ponúkame celých 90 nocí* na vyskúšanie toho či si so svojim novým matracom „sadnete“. Na rozdiel od bežných e-shopov so 14-dňovou lehotou vrátenia vám ponúkame o celých 76 dní (alebo nocí) viac času na prispôsobenie vášho tela, zváženie každého detailu a vyskúšanie komfortu nového lôžka v akejkoľvek situácii.

Neváhajte, využite možnosť bezplatnej konzultácie s našimi matracovými špecialistami, prejdite si náš prepracovaný online konfigurátor a vyberte si matrac, ktorý spĺňa všetky vaše požiadavky. Zdravý spánok je základom pre zdravý život a vďaka Zdriemnisi.sk je vzdialený len pár kliknutí.

Viac informácií o 90-dňovej vratnej lehote nájdete v našich obchodných podmienkach.

*platí len pre matrace štandardných rozmerov: 200×80, 200×90, 200×160, 200×180

Časté otázky našich zákazníkov:

90-dňová lehota začína plynúť dňom doručenia matraca na vašu adresu. Jedná sa o lehotu 90 kalendárnych dní, počas ktorých môžete matrac bezplatne vrátiť.

Áno, po doručení a kontrole vráteného matraca vám na vami zvolený bankový účet vrátime peniaze. Alternatívne si môžete vybrať akýkoľvek iný matrac z našej ponuky. Rozdiel ceny doplatíte alebo vám ho jednoducho vrátime.

Samozrejme. Matrac môžete vrátiť kedykoľvek v lehote 90 kalendárnych dní od jeho doručenia.

V zmysle našich obchodných podmienok je výroba a doručenie atypického matraca považované za výrobu na zakázku. Na objednávku sa v týchto prípadoch nevťahuje zákonná ani iná možnosť vrátenia.

Samozrejme. Vybrať si môžete akýkoľvek iný matrac s našej ponuky. Rozdiel ceny matracov Vám vyplatíme na účet, resp. v prípade výberu drahšieho modelu doplatíte iba rozdiel ceny matracov.

90 dní bezplatné vrátenie

Platba kartou, prevodom, dobierkou

Doprava matracov zadarmo

Vyrobené pod Tatrami

Záruka až do 6 rokov